Çocuk oyunları

0/0

Çocuk oyunları katagorisinde özenle seçilmiş ve tamamı türkçe olan çocuk oyunu kategorimizde yüzlerce oyun bedava.

Hırsız Bob Hırsız Bob Hırsız bob ile birlikte bütün yiyecek ve paraları toplayarak en kısa sürede bitiş noktasına ulaş ve diğer seviyelere geç. Oyun yüklenince, Play butonuna tıkla ve 1. seviyeyi seçerek oynamaya başla.

Siyah Cadı Siyah Cadı Siyah cadıyla birlikte harika bir cadı oyunu oynar mısın? Cadımız birbirinden zorlu ve tehlikeli platformlarda mahsur kalmış, bu nedenle senden yardım istiyor. Yapman gereken cadıyı kontrol ederek her seviyede bitiş noktasına ulaştırmaktır. Fareni kullanarak cadıyı ilerlet ve objeleri gerekli yerlere yerleştirerek bitiş noktasına geçişi kolaylaştır. Sivri uçlu nesnelerin üzerine düşmemeye dikkat et. Oyun yüklenince, Start Game butonuna tıklayarak oyuna başla. Siyah cadılar sitemizde sizi bekliyor, bol şanslar!

Avcı Yılan Avcı Yılan Hazine avcısı çıngıraklı yılanla birlikte değerli taşları avlamaya hazır mısın? Fareni kullanarak avcı yılanı hareket ettir ve etraftaki bütün değerli taşları toplamaya çalış ve yılanın kocaman olmasını sağla. Değerli taşları toplarken bombalara karşı dikkatli olmalısın, yoksa oyunu kaybedebilirsin.

Yılan Yılan En kaliteli yılan oyunları ile hizmete devam ediyoruz. Bu mini yılan oyunu ile telefondaki gibi nesneleri toplayarak kocaman bir yılan olmaya çalışacak ve en yüksek puanı toplayacaksın. Oyunu Slug, Worm ve Phyton olmak üzere 3 farklı modda oynayabilirsin. Slug modunda yılanın çok yavaş olacak, worm modunda orta hızlı, phyton modunda ise yılan çok hızlı olacak.

Mantarcı Mantarcı Mantar avcısı karakterini kontrol ederek platformların üzerinde ilerle ve her seviyede bütün mantarları toplamayı dene. Tehlikelerden uzak durmayı unutma, yoksa oyunu kaybedebilirsin. Oyun yüklenince, Play butonuna tıklayarak oyuna başla. 5 tane canın var eğer hepsini kaybedersen oyun biter. Birinci seviyede, 4 tane mantar toplayacaksın, seviye ilerledikçe mantar sayısı da artacak ve işin zorlaşacak.

Domuzcuk Domuzcuk Minik bir domuz ile birlikte gökyüzünün güzelliklerini görmek üzere bulutların üzerine basarak yukarı çıkmaya ne dersin? Bu zorlu yolculukta ona yardımcı ol ve en yüksek skora ulaşmaya çalış. Küçük domuz yukarı çıkarken önüne bir çok elmas çıkacak, onları toplayarak daha çok puan kazanabilirsin. Bulutların üzerine yalnızca bir kere basma hakkın olduğu için çok dikkat etmeli ve bütün haklarını korumalısın.

Paket Fırlatma Paket Fırlatma Hayali bir karakter olan noel baba ile birlikte mini bir paket fırlatma oyunu. Kırmızı giysileri ile şaklaban gibi görünen noel baba ile birlikte hediye paketlerine tekmeyi vuracak ve onu oldukça uzak noktalara göndereceksin. Paketi uzaklara gönderebilmek için atış hızını ve açıyı çok iyi ayarlaman gerekiyor.

Yılbaşı Nesne Bulma Yılbaşı Nesne Bulma Yılbaşında nesne arayacağınız mini bir flaş oyun. Nesne aramak için play butonuna tık yaparak oynamaya başlayın ve resme gizlenen bütün eşyaları süre bitmeden evvel bulmayı deneyin. Nesneleri ararken yanlış tıklamalar yapmaktan kaçının, yoksa puanları kaybedersiniz. Oyun yüklenince, play butonuna tık yaparak oynamaya başlayabilirsin.

Bombacı Mario Bombacı Mario Bombacı mario ile birlikte minik bir oyun oynamaya hazır mısın? Klasik bomberman oyunlarını sizler için farklı bir hale getirmeye çalıştık. Sana ait karakter olan marioyu yöneterek bütün bombaları uygun olduğu yere bırak ve etrafta bulunan düşmanları patlatarak yok etmeyi dene. Onların tuzaklarına karşı dikkatli ol ve bombalara yakalanma. Duvarların içinden çıkan nesneleri almayı unutma.

Küçük Prensesim Küçük Prensesim Şirin bir prenses ile birlikte tehlikelerle dolu ormanlarda maceralara atılmak istersen karakterini yönet ve kısa süre içerisinde önüne çıkan bütün kötülerden kaçarak kısa süre içerisinde oyunu tamamla.

Zıplayan Jack Zıplayan Jack Zıp zıp ile zıplayan jack karakterini yöneterek kısa süre içerisinde etrafta gezin ve karakterini düşürmeden oyunu tamamlamaya çalış. Yok etmen gereken minik canavarları verilen süre içerisinde yok et ve oyunu tamamla.

Maymun Pacman Maymun Pacman Pacman labirenti içerisinde canavarlardan kaçmaya çalışan şirin maymunu yönlendir ve labirent içerisinde bulunan bütün bonusları toplayarak kısa sürede seviye atla, canavarlara yakalanmamaya dikkat et, ekstra bonusları toplayarak canavarları bir süre yavaşlatabilirsin.

Yunusun gösterisi Yunusun gösterisi Yunusların insanlarla olan bağı yüz yıllardır sürekli olarak merak edilen bir durum olmuştur. İnsanların kendileri dışında anlaştığı ender canlılardan olan yunuslarla ilgili bir gösteri hazırlanmış. Yön tuşlarını kullanarak kontrol edeceğiniz yunusu, havuz üzerinde bulunan bölümlerden geçerek puan kazanmasını sağlamalısınız. Havuzun içindeyken bazı ok işaretleri göreceksiniz. Bu ok işaretlerini takip ederek target yazılı yani hedefinizde bulunan bölüme doğru ilerleyerek yunusun buradan geçmesini sağlayacak, izleyenlerden alkış almasını sağlayacaksınız.

Kavgacı robot Kavgacı robot oyununda adamı evden çıkartıp işe gitmesini sağlamalısınız. Evden çıkabilmesi için ilk olarak çatıdaki kuşa fare ile tıklayınız. Ardından yön tuşları ile adamı yönlendirip evin dışına çıkartıp arabaya bindiriniz. Sonrasında ise aşağı ok tuşuna basarak araba ile işe gidiniz. İş yerinin önünde su birikintisi bulunmaktadır. Birikintiden yukarı ok tuşu ile atlayarak geçip iş yerine girin ve uyuyan güvenliğin önünden geçerek adamın masasına ulaştırınız. İş anında kavgacı robot adamı alıp bir çok engelin olduğu oyun parkına atıyor. Burada yön tuşları ile adamın kontrolünü sağlayıp bölüm içerisindeki tüm puanları toplayarak çıkış noktasına ulaşmalısınız.

Pamuk Prenses Yapbozu Düzme Pamuk Prenses Yapbozu Düzme Pamuk Prenses Yapbozu Düzme oyunu ile yapboz parçalarını istedğiniz zorluk derecesini seçerek en kısa sürede tamamlamalısın. Oyunu Mouse ile kontrol edebilirsin. En çok oynanan oyunlar sizler için kral oyun ekliyor.

0/0