İnşaat oyunları

0/0

İnşaat oyunları katagorisinde yeni inşaat yapma oyunları, 3d inşaat oyunları, inşaat yapma oyunu ve ev yapma oyunu ve inşaat oyunları oynamak ücretsiz.

Şekil İnşaatı Şekil İnşaatı Her seviyede verilen şekilleri kullanarak, belirtilen noktaya şekilleri yerleştir. Şekilleri yerleştirdikten sonra mavi halka bitene kadar sabit kalırsa bir sonraki seviyeye geçeceksin.

Tamirci Jim Tamirci Jim Patron, inşaat işçisi Jim’in Kulenin en üst katına çıkarak kuleyi tamir etmesini istiyor. Bu zor görevinde Jim’e yardım et. Tehlikeli düşmanlara ve engellere dikkat et ve onlardan uzak dur. Önüne çıkan somun anahtarlarını topla. Kafanı bir yerlere çarpmamaya çalış.

Tuğladan Kaç Tuğladan Kaç İnşaatlarda çalışan işçi sincapla birlikte mini bir oyun oynamaya ne dersin? Sincabın kötü patronu, onunla dalga geçmek için üzerine çimento torbası ve tuğla fırlatıyor. Sincabı, fırlatılan nesnelerden korumak istersen onu yönlendir ve mümkün olduğu kadar kaçmaya çalış.

Kargoları Yerleştir Kargoları Yerleştir yapılacak inşaat için kargoları yerleştirmeniz gerekiyor. Yerleştireceğiniz kargolar ile inşaat yapılacaktır. Malzemeleri kargo arabasına yerleştirin. En çok oynanan oyunlar sizler için kral oyun ekliyor.

0/0