Korkunç canavar

Korkunç canavar oyunu 1920 kez oynandı. Oyun için oyuncuların değerlendirmesi 5 puan. Oyun Kategorileri Macera oyunları

Korkunç canavar Korkunç canavar ; Yer altında yaşayan korkunç bir canavarsınız. Ancak insanlar sizin yuvanıza zarar vermek istiyor. Ellerine aldıkları kazmalarla sizin yuvanıza doğru koşturup onu parçalamaya çalışıyorlar. Sizde onları engellemek için gücünüzü kullanmak zorunda kalacaksınız. Kendinize özel olan ateş etme tekniğiyle insanları yok etmelisiniz. Sağlı sollu olarak heryerden insanlar gelecektir. Eğer yuvanızı yıkmayı başarırlarsa oyunu kaybetmiş olacaksınız.

Oyun Oyna

Korkunç canavar Oyun Yorumları ( Yorum Ekle )

Oyun için yorum eklenmemiş.

Oyun Etiketleri ( Etiket Ekle )

Benzer Oyunlar

Korkunç canavar Korkunç canavar Yer altında yaşayan korkunç bir canavarsınız. Ancak insanlar sizin yuvanıza zarar vermek istiyor. Ellerine aldıkları kazmalarla sizin yuvanıza doğru koşturup onu parçalamaya çalışıyorlar. Sizde onları engellemek için gücünüzü kullanmak zorunda kalacaksınız. Kendinize özel olan ateş etme tekniğiyle insanları yok etmelisiniz. Sağlı sollu olarak heryerden insanlar gelecektir. Eğer yuvanızı yıkmayı başarırlarsa oyunu kaybetmiş olacaksınız.

Canavar Vurucu Canavar Vurucu Canavarların arasında kalan çocuk tek başına hepsiyle mücadele etmeye çalışıyor. Bu canavarlar genelde yerin altından birden karşınıza çıkacak. Silahınızı değiştirip mermilerin bitmemesini sağlayabilirsiniz.

Canavar Kralı Canavar Kralı Hayranı olabileceğiniz yepyeni bir flash oyun olan Canavar Kralı oyunazor tarafından sizler için eklendi. Canavar kral zindandaki canavarları tek tek yok ederek ilerlemeye çalışıyor. Oyunun dosya boyutu 23.00 MB olduğundan yüklenmesi oldukça uzun sürecektir. Ama görüntü kalitesi olarak tam anlamıyla bir 3D oyun.

Beyin Canavarı Beyin Canavarı Şehirde uçan beyin canavarı ile dehşet yaratmaya başlıyorsunuz. Önce arabaları daha sonra da size eteş eden insanları attığınız beyin sinyalleri ile yok edeceksiniz. En güzel oyunlar sunmaya devam edeceğiz.