Savaş oyunları

0/0

Savaş oyunları katagorisi ile en eğlenceli savaş oyunu sitesinde siz savaş oyunları severler için hazırlandı.

Tank Askeri Tank Askeri Sana ait tankı en iyi şekilde yöneterek havadan saldırı yapan bütün düşman uçaklarını kısa sürede yok etmeyi deneyeceksin. Fareni kullanarak bütün düşmanlara gününü göster ve oyunu kısa sürede bitirmeyi dene. Görevini başarıyla tamamlar isen bütün bölgeleri ele geçirebilir ve oyunun galibi olabilirsin. En iyi tank oyunları sitemizde sizleri bekliyor.

Stratejik Tanklar Stratejik Tanklar Stratejik bir savaş alanında bulunan tankları koruyabilmek için sahip olduğun para ile askeri silahlar satın al ve onları stratejik bölgelere yerleştirerek sana zarar vermek isteyen bütün düşmanların üstesinden gel ve onları kısa sürede yok et. Düşmanlarla mücadele ederken çok dikkatli ol, yoksa tankını kuşatırlar ve yok olursun. Oyun yüklenince, start game butonuna tık yaparak oynamaya başlayabilirsin. En yeni tank oyunları sizleri bekliyor.

Askeri Savunma Askeri Savunma Bölgene asker göndererek burayı ele geçirmek isteyen düşman kuvvetlerini yenmek için stratejik zekanı kullan ve doğru olan yerlere askerlerini yerleştirerek gelen bütün düşmanları yok etmeyi dene. Düşmanları yok edemezsen ana bölgeye ulaşırlar ve oyunu kaybedersin. Düşmanları öldürdükçe ganimetleri ele geçireceksin, kazandığın paralar ile yeni askerler hazırlayabilirsin. Oyun yüklenince, play butonuna tık yaparak oynamaya başlayabilirsin. En yeni strateji oyunları burada sizi bekliyor.

Şehri Kuşatma Şehri Kuşatma Mini bir kuşatma oyunu. Şehri kuşatmak isteyen düşmanlara karşı kahraman asker ile birlikte şehri tek başına kurtarıp, düşmanlardan koruyacaksın. Oyunda sana zarar vermek isteyen düşman askerlerine karşı çık dikkatli ol ve sana zarar vermelerine asla izin verme. Oyunda seviye gittikçe zorlaşacağı için düşmanların gücünün artacağını unutma. Oyun yüklenince, dilediğin seviyeleri seçerek oynamaya başlayabilirsin. En yeni kuşatma oyunları sizi bekliyor.

Çöp Adam Kalesi Çöp Adam Kalesi Zombi kılıklı çöp adamların işgal etmeye çalıştığı kuleyi onlara karşı kahramanca bir strateji taktiği ile savunmak ister misin? Kuleye doğru hızla gelen çizgi adamlara savunma yaparak onları yok et. Stratejik bilgilerini kullanarak sahip olduğun para ile silah satın al ve uygun olan yere yerleştir. Her çizgi adam öldürmen de para kazanacaksın, onunla da yeni silahlar satın alabilirsin. Oyun yüklenince, play butonuna tık yaparak oynamaya başlayabilirsin. En yeni çizgi adam oyunları sitemizde sizleri bekliyor.

Mini Savaş Alanı Mini Savaş Alanı Mini bir savaş oyunu. Generalin evine saldırı yapan düşman ordularıyla mücadele etmek istersen karakterini kontrol et ve generalin evine saldıran herkesi kısa süre içerisinde yok et, duvarın sağlamlığı sıfırlarsa oyunu kaybedersin. O nedenle kazandığın paralar ile duvarı sağlamlaştırmalısın. Kazandığın paralarla silah da satın alabilirsin.

Ağır Tank Ağır Tank Ağır tanklarla birlikte mücadele edeceğin harika bir tank savaşı oyunu. Tankını yöneterek etraftan üzerine doğru gelen ve sana saldıran tanklara ateş et ve kısa sürede oyunu bitirmeye çalış, tankların saldırılarından kaçmayı unutma.

Metal Tank Savaşı Metal Tank Savaşı Harika bir metal tank savaş oyunu. Metal tankı yöneterek kısa süre içerisinde rakiplerini yok etmeye ve savaşın galibi olmaya çalış, sana zarar vermelerine izin verme ve zarar vecekleri zaman onlardan uzak dur.

Stratejik Savunma Stratejik Savunma Bölgene girmek isteyen düşmanlarla mücadele edeceğin ve stratejik zekanı göstereceğin harika bir oyun. Bölgene girmeye çalışan düşmanlarla mücadele ederek stratejik noktalara savunma silahları yerleştir ve en kısa sürede onları yok ederek seviye atla.

Mini Kale Savunma Mini Kale Savunma Mini bir kale savunma oyunu ile 3 karakteri yöneterek düşmanları yok etmeye çalış ve kalene zarar vermesine engel ol. Düşmanların yakınlığına göre saldırı silahının açısını ayarlayarak onlara saldırı yapabilirsin. Oyun yüklenince, play ve start game butonlarına tık yaparak oynamaya başlayabilirsin.

Tanklı Kale Savunma Tanklı Kale Savunma Tanklı Kale savunma oyunu ile kalene girmeye çalışan düşman tanklara karşı yapman gereken stratejik noktalara savunma silahı yerleştirmek ve onların bölgene girmesine engel olmaktır, sahip olduğun parayla savunma silahlarını satın al ve bölgeni savun, düşmanları yok ettikçe para kazanacaksın, kazandığın paralar ile yeni silahlar satın alabilirsin.

Ejder Binicisi Ejder Binicisi Ejder binicisi bir gün ejderiyle birlikte şatonun bahçesinde otururken birden düşmanlar saldırıya geçti ve şatoyu ele geçirmek istiyor. Şato kralı, ejder binicisinden yardım istedi ve düşmanlarla savaşmasını istiyor. Şatoyu ele geçirmek isteyen düşmanlara havadan saldırmak istersen ejder binicisiyle birlikte gökyüzünde ilerle ve önüne çıkan bütün düşmanları yok etmeye çalış. Düşmanların şatoya yaklaşmasına izin verme.

Renkleri ele geçir Renkleri ele geçir Mekanik bir düzlemde ele geçirmeye çalışacağınız beşgen şeklindeki yapılar var. Bunu yapabilmeniz için ilk olarak bulunduğunuz yerdeki gücü sağlamalısınız. Mouse yardımı ile diğer beşgen şeklindeki yapılara yönelerek oraları ele geçirip oyunun tek hakimi olmaya çalışacaksınız. Size karşı mutlaka saldırı olacak. Saldırının olduğu yeri beslemeniz gerekiyor, eğer orasıda karşı tarafa geçerse gücünüz daha da azalacak ve karşı koyacak gücü kendinizde bulamayacaksınız.

Kurtuluş savaşı Kurtuluş savaşı Yüce Türk Halkının, düşmanlarına karşı verdiği savaşın oyununu oynayabilirsiniz. Ulu Önderimiz Atatürk düşmanlarımızı yenerek bu vatanı bize verdi. Ulu öndere layık bir çocuk olarak düşmanların hepsini yok et. Malzemeleri kargo arabasına yerleştirin. En çok oynanan oyunlar sizler için kral oyun ekliyor.

Gizemli Savaşçılar Gizemli Savaşçılar Gizemli savaşçılardan istediğinizi seçin. Düşmanlarınızı etkisiz hale getirmek için tek başınıza mücadele etmelisiniz. Düşman bölgesinde iken saldırılara karşılık vermek için 1,2,3 ve 4,5 tuşlarındaki yeteneklerinizi kullanın. Yön tuşları ile kontrolü sağlarken Mouse ile itemleri toplayabilirsiniz. En çok oynanan oyunlar sizler için kral oyun ekliyor.

0/0